Zapłać za wakacje, loty czy hotele Bitcoinami!

Coraz więcej firm wprowadza do swojej oferty możliwość płacenia kryptowalutami. Najczęściej oczywiście jest to Bitcoin. Na całym Świecie jest już ponad 8800 miejsc, które akceptują ten sposób płatności.

W ostatnim czasie coraz częściej do Bitcoina przekonuje się branża turytyczna. Poniżej przedstawię 4 najbardziej popularne agencje turystyczne, które akceptują płatność kryptowalutą.

4. DESTINIA

Strona internetowa http://destinia.com dość długo akceptuje płatności Bitcoinem. Dzięki  czemu stała się bardzo popularna wśród zwolenników kryptowalut. Na stronie możesz zarezerwować lot, hotel lub inne dodatkowe udogodnienia.

3. WEBJET EXCLUSIVES

Australijskie biuro podróży postarało się o nagłośnienie ich początków przygody z Bitcoinem. W 2015 roku postanowili wprowadzić ten sposób płatności w oparciu o rodzimą platformę BPay. Firma oferuje szeroką gamę produktów. Od kompletnego zestawu wakacyjnego po rezerwacje lotów i hoteli.

2. CHEAPAIR

Cheapair był jedną z pierwszych firm z branży podróżniczej, która zdecydowała się dołączyć do swojej oferty płatność Bitcoinem. Co ciekawe na początku miesiąca firma ogłosiła 74% wzrost udziału płatności kryptowalutą. Dzięki swojej długoletniej przygodzie z tą formą płatności strona jest bardzo popularna wśród zwolenników Bitcoina.

1. EXPEDIA

Gdy jedno z największych biur podróży wprowadza możliwość płatności kryptowalutą możesz być pewien/na, że Świat powoli przekonuje się do tej formy płatności. Mimo kilkuletniego stażu firmy z Bitcoinem nie wiemy jaki procent transakcji wykonywany jest w ten sposób.

Jeśli planujesz podróż i masz w portfelu trochę Bitcoinów to warto się zastanowić nad skorzystaniem z jednej z wyżej wymienionych stron internetowych. Bitcoin znowu podskoczył więc możesz na tym skorzystać. Chyba, że czekasz aż będzie jeszcze droższy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *